TUMER MERCEDES-BENZ SERVİSİ...

Tumer Mercedes-Benz Servisi'ne hoş geldiniz. 2000 yılından beri müşterilerimize kaliteli ve güvenilir servis hizmeti sunmaya kendini adamıştır. 20 yıllık iş hayatında birçok dostluk, ilişki ve ortaklık geliştirdik. Bizlere referans olarak gurur duyduğumuz müşteriler, yerel işletmeler ve kuruluşlara teşekkürü borç biliriz.

Servisimize bilgi veya onarım için gelen müşrterilerimize, ekibimiz her adımda yardımcı olmaktadır. Bakım veya arızanın türü ne olursa olsun müşterinin sorununu sahiplenerek, sorunu kalıcı bir şekilde en kısa zamanda çözüme ulşatırmak için büyük çaba sarfediyoruz.

Ekibimiz, uzmanlığımız, güvenilirliğimiz ve müşterilerimiz için ekstra yol kat etme istekliliğimiz nedeniyle en üst düzeyde müşteri hizmeti sunmasıyla tanınmaktadır. Tecrübeli ve deneyimli kişilerden oluşan ekibimiz, sektördeki en iyiler arasındadır. Sunmuş olduğumuz hizmeti kendiniz deneyimlemek için Tumer Mercedes-Benz Servisi'ni ziyaret edebilirsiniz.

MİSYONUMUZ;
Her çağrı bir meydan okumadır. Her görev büyümek için bir şanstır. Misyonumuz, Mercedes Servis sektöründe müşteri hizmetleri merkezi olmaktır. Hedefimize ulaşmak için insanlar için en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Çünkü sadece en iyi insanlar en iyi müşteri hizmetini sağlayabilir. Sonuç olarak; müşterilerimiz memnun etmek istiyoruz.

VİZYONUMUZ;
Tumer Mercedes Servisi çalışanları, yeniliği ve büyümeyi teşvik eden bir sorumluluğa sahiptir. Sağlıklı ölçüm ve analizleri işimizde hedefe ulaşmak için kullanarak, müşteri güvenini sağlamak için sürekli çaba göstereceğiz.