TUMER MERCEDES-BENZ SERVİSİ...
Birinci Sınıf Servis Hizmeti

Mercedes ikonunun servis hizmetini en iyi şekilde temsil ediyoruz....

Detaylı Bilgi...
Uygun Fiyatlı Onarım

Tecrübeli ve uzman ekibimizle, kaliteli işçiliği uygun fiyatla sunuyoruz...

Detaylı Bilgi...
Otomatik Şanzıman Hizmetleri

Mercedes araç sahiplerine, uzman servis ve yedek parça imkanı sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi...
Tumer Mercedes-Benz Servisi

Hizmetlerimizi Keşfedin

Tumer Mercedes Servisi

Motor Bakım Onarım

Bakım, çoğu zaman onarımdan daha ucuz olduğu için, bizim odak noktamız, aracınızın arızalanmadan önce bakımını yapmaktır. Ana hedeflerimiz, kişisel güvenliğiniz ve otomobilinizin güvenilirliğidir. Aracınızın iyi çalıştığından emin olmak ve pahalı araba onarımlarından tasarruf etmenize yardımcı olmak için, her bir araçta üreticinin önerdiği bakım programını takip ediyoruz. Bu program her zaman otomobilinizin güvenilir olarak kabul edilmesi için gereken minimum bakımı gösterir. Tumer Mercedes-Benz Servisi olarak sizi ve arabanızı önemsediğimizi söylemiyor, bunu kanıtlıyoruz!

Mercedes'inizin hak ettiği bakımı gördüğünden emin olmak istiyorsanız veya onarım veya servisle ilgili sorularınız varsa, profesyonel teknisyenlerimiz otomobilinize memnuniyetle bakar ve gerekli bilgiyi sizlere sunarız...

Birinci Sınıf Servis,

Teslimat Zamanını,

Uygun Fiyatlı Onarım,

Tumer Mercedes Servisi

Mekanik Bakım Onarım

Düzenli olarak planlanmış servis bakımı yalnızca aracınızın performansını ve verimliliğini artırmakla kalmaz, aynı zamanda mekanik sorunlarla ilgili büyük masrafların çıkmasına da engel olur. Aracınız için en iyisini doğru zamanda yaparak maddi tasarrufunuzu sağlamış oluyoruz.

Fren Onarımları,

Ön Düzen Bakımları,

Lastik ve Rot Bakımı,

Tumer Mercedes Servisi

Elektrik Arıza Tespit

Tumer Mercedes Servisi olarak geniş bir yelpazede oto elektrik arıza bulma, teşhis ve onarım gerçekleştiriyoruz. Bir elektrik arızasının aracınızda her türlü soruna neden olabileceği için, arızaların doğru şekilde teşhis edildiğinden ve tam olarak onarıldığından emin olmak müşterilerimiz için çok önemlidir.

Elektrik arıza teşhisi ve onarımında uzun yıllara dayanan deneyimimizle birlikte, bize getirilen herhangi bir araçta çalışmak için tüm özel aletlere sahibiz.

Farlar,

Distribütör,

Sigorta Kutuları,

Tumer Mercedes Servisi

Muayene ve Kışlık Bakım

Kış, sürücüler için zorlu bir dönem olabilir, bu nedenle erken planlama yapmak çok önemlidir. Her zaman güvenliği ön planda tutmalı ve yolculuğunuz için fazladan zaman ayırmalısınız. Kış koşullarında rahat ve ergonomik kullanım için Tumer Mercedes Servisi olarak bakım listemizle, aracınızı hazır hale getiriyoruz.

Tüm Sıvı Seviyeleri,

Fren Sistemleri,

Isıtma Soğutma Sistemi,

Tumer Mercedes Servisi

Parça Bakım Onarım

Mercedes-Benz'inizi benzersiz kılan binlerce parça uyum içerisinde üretilmiştir.

Tumer Mercedes-Benz Servisi olarak; Mercedes-Benz sorunlarını ve uygulanacak çözümleri, kapsamlı incelemeler ve deneyimler yoluyla edindiği özel bilgi ve birikime sahip personellerimizle belirliyoruz.

Araç sorunu; rutin bir lastik rotasyonu veya ciddi bir onarım olsun farketmeksizin, aracınız kapsamlı bir şekilde gözden geçirilir ve onarımı mümkün olmayan parçalar yenisi ile değiştirilir. Servisimizden çıkış yapan her araç, Mercedes-Benz'e özgü entegre birlik hissine sahip olmalıdır.

Garantili İşçilik,

Orjinal Yedek Parça,

Uzman Personel,

Tumer Mercedes Servisi

Klima Sistemi Sorunları

Bazen arabalarımızdaki klima sistemi soğutma veya ısıtmada daha az etkili olmaya veya kötü kokular yaymaya başlayabilir.

Bu durumda, soğutucu gazın yeniden doldurulması ilk yapılacak işlem gibi görülebilir.

Fakat, araç kliması, sistemde oluşabilecek sızıntılar, ısıtma veya soğutma sisteminde meydana gelebilecek parça arızaları gibi çeşitli nedenlerlede çalışmayı durdurabilir. Tumer Mercedes Servisi olarak, Klima sisteminde oluşan arızaların giderilmesi için çeşitli çözümler sunuyoruz.

Isıtma Sistemi,

Soğutma Sistemi,

Komple Klima Bakımı,

Tumer Mercedes Servisi

Aydınlatma Restorasyonu

Sorununuz, ihtiyacınız olduğunda ışığın yanmaması kadar basit olabilir. Sorunun sebebi, patlamış ampulden, sigortalara, hatalı kablolamadan, hatalı sonlandırmaya kadar herşey olabilir. Bu nedenle uzman ekibimizle sorunu hemen çözüme ulaştırıp, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Akü Sağlamlık Ölçüm,

Far ve Uyarı Lambaları,

Kabin Sistemi Göstergeleri,

20

Neden? TUMER

20 yıldır Mercedes marka ikonunun değerini; KALİTELİ İŞÇİLİK, GÜVENİLİRLİK, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkelerini Tumer Mercedes-Benz Servis desteği olarak, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz... Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

01
Zamanı Verimli Kullanmak
Arızaları kapsamlı inceleyip, zamanında ve kalıcı onarım gerçekleştirmek.
02
Bayi Servis Özelliği
Mercedes-Benz tüm modellerin bakım ve onarımını yapıyoruz.
03
Tecrübe ve Uzmanlık
Tecrübe ve bilgimizle her zaman sektörün lokomotifi olmayı hedefliyoruz.